Кримінальний Донбас: чи можливе тут покарання “Смотрящєго”?

19.07.2018 16:10

Зовсім забули, що таке рекет та якими були кримінальні 90-ті? А згадуєте лише, переглядаючи старі фільми та серіали? А ось жителі Покровська, що у прифронтовій зоні на Донеччині, стикаються із цим беззаконням ледь не щодня. Хто намагається повернути злочинні 90-ті на східну Україну? Які впливові зв’язки і досі діють на Донбасі? Та які ігри ведуться на сході України? – дізнавалась знімальна група «Стоп Корупції».

Покровськ – невелике шахтарське містечко на Донеччині, де ще три роки тому на адмінбудівлях майорів прапор так званої ДНР. Зараз місто повністю українське. Та назвати його мирним складно. Попри відсутність бойовиків та окупантів тут невпинно зростає рівень злочинності. Апогеєм беззаконня для місцевих стала ситуація, в якій постраждав депутат міської ради – Руслан Суков.

«Мене просто підрізали на дорозі. Просто ударили в обличчя, не дивлячись на те, що я теж депутат. Я пішов, зняв побої, звернувся в міліцію, написав, щоб усе це вирішити в законному руслі», - розповів журналістам пан Суков.

І хоча Руслан знає, хто стоїть за інцидентом – впевнений, нікого не покарають, бо кривдники мають зв'язки у правоохоронних органах. «Всі знають, що дані номери належать Андрійченко Сергію Сергійовичу - депутату Покровської міської ради», - додає постраждалий, - «Після цього він мене набрав, сказав, що це його люди. Я розумію, що він у певних колах, або певні органи його кришують – цілком логічно, якщо його не чіпають, якщо все це свавілля просто залишається без уваги».

Хто ж такий Сергій Андрійченко, як він перетворився з міліціонера в міліонери та чиї інтереси представляє – дивіться у матеріалі:

Або за посиланнями:

З міліціонерів – в мільйонери: стрімкий зліт депутата Андрійченка

“Смотрящий” Іванющенка – які впливові зв’язки досі діють на Донбасі

Рейдерство, сепаратизм та Юра Єнакієвський – кар’єрні досягнення депутата Андрійченка

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X