Байден: Росію чекають наслідки за агресію

29.04.2021 09:21

Президент США Джо Байден заявив, що Сполучені Штати не прагнуть до ескалації у відношеннях з Москвою, але агресивні дії Росії будуть мати наслідки, передає РБК-Україна.

Baiden
Фото: Reuters

Байден зазначив, що дав зрозуміти президенту Володимиру Путіну, що, хоча США не прагнуть до ескалації, їхні дії мають наслідки.

"Я прямо і пропорційно відповів на втручання Росії в наші вибори і кібератаки на наш уряд і бізнес - вони зробили і те, і інше, і я відповів", - заявив глава Білого дому.

Він додав, що Москва і Вашингтон "можуть співпрацювати, коли це відповідає взаємним інтересам" обох країн. У приклад Байден навів продовження в лютому на п'ять років російсько-американського договору про заходи щодо подальшого скорочення і обмеження стратегічних наступальних озброєнь.

"Як ми це зробили, коли продовжили новий ДСНВ з ядерних озброєнь, і як ми працюємо над вирішенням кліматичної кризи", - вказав президент США.

Він додав, що виконав своє зобов'язання скликати саміт з клімату з усіма найбільшими економіками світу - від Китаю і Росії до Індії та Європейського Союзу - в перші 100 днів президентства.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, Уряд визначився з тарифом на електроенергію до 30 червня.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини