Байден перехрестився, згадавши про Трампа (відео)

Згадуючи про виборчі перегони з Дональдом Трампом, Президент США Джо Байден перехрестився на мітингу в штаті Каліфорнія. Це викликало сміх і підтримку у присутніх на мітингу. 

Байден перехрестився, згадавши про Трампа Фото: скриншот

У штаті Каліфорнія відбувся мітинг на підтримку губернатора-демократа Гевіна Ньюсома, якому загрожує дострокова відставка. На заході був присутній і президент. США Джо Байден, який закликав жителів Каліфорнії зробити правильний вибір, оскільки їхнє рішення  вплине не тільки на долю США, але і світу загалом. 

«Усі ви знаєте, що минулого року мені довелося конкурувати на виборах з Дональдом Трампом», — сказав Джо Байден і перехрестився.  Його жест викликав підтримку  присутніх на мітингу. 

Байден додав, що суперник нинішнього губернатора Каліфорнії Ларрі Елдер — це «клон Дональда Трампа».

 Довідково: 

  • 14 вересня в Каліфорнії відбудуться дострокові вибори між демократом Гевіном Ньюсомом і республіканцем Ларрі Елдером.
  • Ньюсом став губернатором Каліфорнії 7 січня 2019 року.
  •  26 квітня 2021 року республіканці ініціювали  збір підписів за відкликання губернатора. Причина — нібито у невдоволенні виборців у протидії владою епідемії COVID-19.

Як повідомляв «СтопКор» раніше, попередній президент США Дональд Трамп заявив, що не проти б зустрітися із нинішнім президентом Штатів Джо Байденом на боксерському ринзі.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини