Байден і Путін зідзвонились та домовилися про зустріч

13.04.2021 18:50

Президент США Джо Байден 13 квітня, у вівторок поговорив із президентом Росії Володимиром Путіним, прямо висловлюючи занепокоєння з приводу накопичення російських військових на кордоні України.

bayden biden putin
Ілюстрація з відкритих джерел

Про те, що розмова відбулась, повідомляється на сайті Білого Дому.

Вони обговорили низку регіональних та глобальних питань, зокрема намір Сполучених Штатів та Росії "вести стратегічний діалог щодо стабільності щодо ряду питань контролю над озброєннями та нових питань безпеки.

"Президент Байден також чітко заявив, що Сполучені Штати будуть твердо захищати свої національні інтереси у відповідь на дії Росії, такі як кіберпроникнення та втручання у вибори. Президент Байден підкреслив непохитну прихильність США суверенітету та територіальній цілісності. Президент висловив стурбованість з приводу раптового нарощування російських військових в окупованому Криму та на кордонах України та закликав Росію до деескалації напруженості. Президент Байден підтвердив свою мету побудувати стабільні та передбачувані відносини з Росією, що відповідають інтересам США, та запропонував зустріч на вищому рівні у третій країні найближчими місяцями для обговорення всього кола питань, що стоять перед США та Росією", - зазначено на сайті Білого Дому.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини