WP: Байден планує піти на другий термін 

Президент США Джо Байден планує балотуватися на другий термін у 2024 році. Про це повідомляють люди з його близького оточення. 

Baiden
Президент США Джо Байден Фото: AFP

Президент Сполучених Штатів Америки Джо Байден у цьому місяці повідомив невеликій групі донорів, що планує балотуватися на пост глави держави у 2024 році, повідомляє The Washington Post з посиланням оточення Байдена. 

“Якщо він говорить про це публічно - він вірить”, – сказав колишній губернатор Пенсільванії Ед Ренделл, який був присутній на заході зі збору коштів. “Він не буде балотуватися, якщо відчує, що не може виконувати роботу фізично або емоційно”.

Зазначимо, подібні заяви самого Джо Байдена та його оточення можуть бути націлені на певних людей з демократичної партії США, які вважають, що він не зможе піти на другий термін через свій вік. 20 листопада Байдену виповнилося 79 років. 

Нагадаємо: 

  • Найближчим часом президент РФ Володимир Путін та президент Сполучених Штатів Америки Джо Байден можуть провести онлайн-бесіду. Зазначається, що серед тем будуть НАТО та Україна.
  • 7 листопада республіканець Майкл Маккол, голова комітету із закордонних справ Палати представників Конгресу США, виступив із закликом до адміністрації президента Сполучених Штатів Америки Джо Байдена та союзників надати військову допомогу Україні для захисту від агресії РФ.
Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини