Багатотисячна акція протесту під Нацбанком перетнула 2-тижневий рубіж

Масштабні флешмоби, символічний «похорон» банківської системи зі справжньою домовиною та меседж до керівництва НБУ, який можна було помітити навіть з висоти пташиного польоту: у столиці вже понад два тижні триває акція «Зупинимо корупцію в НБУ».

Під стінами Нацбанку з 13 листопада понад 3 тисячі людей вимагають, щоб Верховна Рада сформувала тимчасову слідчу комісію та розслідувала факти зловживань, а керівництво Нацбанку відповідало за свої вчинки та шукало собі нову роботу.

Акцію підтримали різні громадські організації та парламентарі. Зокрема, до десятка антикорупційних громадських організацій доєднались і активісти «Фінансового майдану».

Народний депутат Олександр Дубінський назвав багатотисячні протести єдиним шляхом зупинити банду, яка зараз грабує Україну.

Утім, на перемовини до керівництва НБУ протестувальників не пускають навіть у приймальний день, ба більше – мітинг неодноразово намагались розігнати правоохоронці, а самі представники Нацбанку жодного разу так і не вийшли до громади.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини