Багатоповерховий злочин: як забудовники ошукують дніпрян

30.07.2018 13:11

Збудувати багатоповерхівку на міській землі без жодних дозвільних документів та ще й під прикриттям реконструкції одноповерхового будинку. На що тільки не йдуть забудовники, аби заробити якомога більше грошей на такій благородній справі: будівництво житла для людей! Хто саме незаконно забудовує самісінький центр міста Дніпра та яку схему використовують забудовники – дізнавались журналісти «СтопКору».

Знімальна група «Стоп Коруції» зустрілась з чоловіком, що постраждав внаслідок нечистоплотних дій забудовника. Василь Іванович Шумський – пенсіонер, один зі звичайних жителів Дніпра. Хіба що з квартирою пощастило – живе у самісінькому центрі. Однак кілька років тому його будинок почав руйнуватися на очах: «Ось бачите, воно просіло після того, як вони почали забудову навколо цієї будівлі, всередині пішли волосяні тріщини свіжі», - демонструє Василь Іванович наслідки пошкодження.

А все тому, що поряд із цим будинком майже під вікнами почали зводити багатоповерхівку, яка – якщо її добудують і здадуть в експлуатацію – буде заважати мешканцям із сусідніх будинків. Мешканці Дніпра побоюються, що в результаті будівництва збільшиться навантаження на електромережу, а водний тиск у трубах – навпаки, впаде.

Але і це ще не все. За свідченнями місцевих жителів, будівництво відбувається всупереч усім правилам. Більше про це – у новому сюжеті:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини