Багато галасу з нічого? У правлінні «УДП» заперечують проблеми з виплатою зарплати працівникам

Таємні домовленості, списання тисяч доларів на виплату зарплати за кабальними договорами, розпродаж суден та масштабна інформаційна кампанія з дискредитації керівництва у Дунайському пароплавстві – хто стоїть за цією заплутаною схемою? Та що чекає на судноплавну компанію? Відповіді на ці питання шукала Алла Легеза.

З приводу затримки заробітних плат працівникам Дунайського пароплавства секретар правління ПрАТ «УДП» Микола Чорний переконує: проблем з виплатами не було. Так звані працівники берега отримували її без затримок, а морякам завжди нараховували зарплату протягом місяця-двох.
Про те, що ці речі системні, фактично підтверджує і колишній очільник «УДП» Дмитро Барінов.

«Я пам’ятаю, не було жодної заборгованості по заробітній платі перед працівниками берега, як ми їх називаємо, які працюють на березі – це в головному офісі, кілійському суднобудівному та судноремонтному заводах тощо. А заборгованість перед членами екіпажів, які приходять з рейсу, була поточна. Тобто, коли моряк приходить з рейсу, він не отримує одразу всю зарплату, він її отримує в місячний або двомісячний термін», – коментує пан Барінов.

Екскерівник компанії не підтверджує факт заборгованості перед працівниками

Обґрунтовані чи ні обвинувачення ініціативної групи та профспілки на адресу останнього керівництва УДП – питання, оповите ореолом таємничост
Так чи інакше, звільнені працівники пароплавства свого домоглися: аудит, результати якого ще не оприлюднили, проведений, а судноплавна компанія залишилася без голови.

Та чи покращиться від цього стан справ у єдиному державному пароплавстві?

«СтопКор» продовжить уважно стежити за розвитком подій навколо «УДП» та подальшими кадровими перестановками. Нові факти й подробиці – в наступних випусках.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини