Бабченко “зловив” Зеленського на обмані простих українців: “До чого цей спектакль?”

29.07.2019 13:20

Журналіст Аркадій Бабченко опублікував пост, в якому звинуватив президента України Володимира Зеленського у брехні щодо відсутності спеціальної охорони на пляжі під час його візиту в Одесу.

"Чого я ніколи не міг зрозуміти, так це навіщо брехати по дрібницях. Ось мене зараз життя звело з тими людьми, які здійснюють охорону перших осіб", – пише Аркадій Бабченко в соцмережі.

"Охороняє мене не той підрозділ, інший, але це все одна тусовка. Я трохи уявляю, як це робиться. Ось буквально пару тижнів тому ми іржали над байкою про те, як то чи Кучма, чи то Кравчук дуже любив плавати в морі й людям доводилося по чотири години сидіти під водою. Спочатку перевіряли все перед заходом президента в воду, потім охороняти його, коли він плаває. Мене ось купатися одного, наприклад, не відпускають. А президента воюючою країни – так заради бога. Що вже там. У здачу нормативів, до слова, входить як плавання, так і підводне плавання. Один з людей, які здійснюють мою охорону, всюди тягає з собою сумку з гідрокостюмами.

Охорона президента або першої леді воюючою країни – це природна справа. Вони зобов'язані це робити. Все це знають, всі розуміють. В чому проблема? Ось якби перша леді полізла на неперевірений периметр – ось тоді повинні були б бути питання. Питання повинні бути в тому випадку, якщо охорона свою роботу не виконує, а не в тому, коли виконує. Всі держави своїх перших осіб охороняють. Все це знають. Ну й ось до чого розігрувати цю виставу – ми втрьох і без охорони посеред пляжу, бойові водолази ха-ха-ха. І, зауважте, відвідувачі пляжу настільки свідомі або настільки байдужі, що до найбільш, мабуть, відомої зараз в Україні людини ніхто навіть селфі робити не прибіг і автографів не просить.

Читайте також: "За дружину Зеленського почали відкрито переживати: соцмережі хвилюються через підозрілі фото".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини