Аж зДРИГАється земля: як у міській раді Кропивницького дерибанять заповідні ділянки

11.10.2019 12:00

Кричущий дерибан землі у Кропивницькому: території зі статусом державного заказника поділили як приватну власність, ласі ділянки отримали мер міста, депутати міськради та наближені до них люди. Хто і за чиєї допомоги ініціював злочинну схему – спробував з’ясувати Артем Поліковський.

Зокрема, частину землі одержала й компанія «Домініон-Буд», кінцевим бенефіціаром якої тривалий час був теперішній секретар міськради Андрій Табалов, а наразі є його мати.

Журналісти «СтопКору» поспілкувалися і з депутатами Кропивницької міської ради, але заради їхньої безпеки змінили голос.

«Корупція в нас у міській раді є, на превеликий жаль. Всі знають і про земельні питання, і про питання, які МАФів стосуються. Але ж Ви розумієте, що я не можу звинувачувати конкретно Табалова. Я вам відразу кажу, ніби всі розуміють роль Табалова в багатьох процесах, але про це не можна казати», – зазначають депутати.

А ось що кажуть про зв’язки Табалова з Вадимом Дригою: «Це член його фракції, член його команди багато років. Якщо раніше головою фракції був Андрій Табалов, то зараз головою фракції є Вадим Дрига, тобто зрозуміло, що вони як мінімум в політиці пов'язані».

Андрій Табалов Фото: скріншот

Готуючи наше розслідування, ми побачили новину: нещодавно Вадиму Дризі прокуратура таки вручила підозру за корупційні махінації. Розслідувачі зізнаються: Табалов та Дрига навіть не приховують своєї упередженості.

Зокрема, питання, які вносяться в порядок денний на сесії з голосу, наприклад, опозиційними депутатами, якщо вони стосуються будь-яких речей, навіть корисних для територіальної громади, можуть банально не бути погоджені, суто через політичні принципи.

«Якщо ми говоримо про Вадима Дригу, будь-що, що він вносить, це в основному земельні питання, яких не має в порядку денному, то депутати не бачать перед собою, за що вони голосують, проте необхідна кількість голосів набирається. І переважну більшість цих голосів надає фракція «Наш край», очільником якої можна вважати Андрія Табалова», – зазначає журналіст кропивницького видання «Прожектор» Андрій Клочек.

Сподіваємося, що відповідні органи візьмуть до уваги всі виявлені порушення та нададуть їм належну оцінку. Ми ж зі свого боку будемо продовжувати спостерігати за розвитком подій та подробиці розповімо у наступних випусках «СтопКору».

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини