Аваков вперше прокоментував ситуацію навколо позбавлення Саакашвілі громадянства України

01.08.2017 16:30

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков упевнений, що, перш ніж отримати українське громадянство, за нього потрібно поборотися, що і пропонує зробити колишньому губернатору Одеської області та екс-президенту Грузії Міхаелю Саакашвілі, який залишився без українського паспорта.

Глава МВС стверджує, що буде цілком справедливо, якщо пан Саакашвілі доведе в судовому порядку законність володіння паспортом України, відкинувши ряд претензій та зібравши формальні юридичні аргументи, передає "Діалог.UA".

Також міністр внутрішніх справ написав на своїй сторінці в Facebook про те, що у нього немає якогось особливого ставлення до Саакашвілі, просто було б правильно, щоб в країні запрацював правовий інститут оскарження рішень. І це буде, не дивлячись на те, хто кому подобається або у кого які погляди й цілі в політиці.

Аваков підкреслив, що є прихильником того, щоб за володіння громадянством України велася певна боротьба. Він вважає такий підхід правильним. А восени, коли українські парламентарі повернуться з канікул, необхідно, в першу чергу, зайнятися внесенням коректив в українське законодавство, прописавши в більш строгому порядку процедури отримання та позбавлення українського громадянства, додав міністр.

Нагадаємо, 26 липня, "радикал" Мосійчук повідомив про позбавлення Саакашвілі українського громадянства і заявив, що президент України Петро Порошенко видав його незаконно. Сам Міхаель Саакашвілі запевняє, ніхто не зможе відібрати у нього громадянство: він повернеться в Україну і законно буде відстоювати його отримання.

За словами екс-губернатора Одеської області, він не має наміру залишати українську територію й отримувати паспорт будь-якої іншої країни. У його плани входить продовження політичної діяльності в Україні.

Тим часом Міністерство юстиції Грузії сподівається, що Київ уже найближчим часом почне процедуру екстрадиції Саакашвілі.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини