Аваков розповів, як Україна може повернути Донбас

13.02.2019 16:01

Арсен Аваков продовжує представляти плани повернення Донбасу Україні. Цього він зазначив, що до перемоги треба йти крок за кроком.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков виступив під час круглого столу в Інституті миру у Вашингтоні. Так, він заявив, що Донбас все ще можна повернути Україні. Міністр представив нову стратегію.

Вона має назву "Механізм малих кроків". За словами українського міністра, стратегія передбачає досягнення результату крок за кроком. Перший крок – формування правового поля і введення комунікаційної стратегії. Далі – визначення статусу спеціальної міжнародної миротворчої місії. На цьому етапі Аваков також пропонує створити програму моніторингу та консультативної допомоги.

Міністр МВС додав, що після першого кроку можна робити всі інші. Аваков також зауважив, що ніякого релігійного чи етнічного конфлікту на сході України немає.

"Конфлікт в Україні нав'язаний ззовні. Тому миротворча місія, яка буде працювати, повинна бути орієнтована і на це, а також працювати спільно з українськими правоохоронцями та представниками місцевих громад", – додав він.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X