Аваков хоче впровадити “тотальний карантин”

21.03.2020 12:53
Глава МВС Арсен Аваков анонсував посилення обмежувальних заходів у зв'язку з коронавірусом і наполягає на введенні "тотального карантину".  
"У країні вже введено обмежувальні заходи. Вони будуть значно жорсткішими найближчими днями - це продиктовано необхідністю! Це потрібно робити! Потрібно виграти час, щоб зараз не захворіли якомога більше українців. Кожного дня не позамежної напруги нашої перехідної медичної системи - важливий! І тому тотальний повний карантин - моя позиція, про яку хочу просити кожного з вас і буду наполягати на цьому, згідно з моїми повноваженнями в органах влади", - пише міністр у Facebook.
Він вважає, що в нинішньому становищі у країні повинні працювати тільки критично необхідні підприємства.
"Підприємства критичної промислової інфраструктури - інші повинні бути закриті, і люди повинні бути вдома на карантині. Не звільнені, не відправлені за свій рахунок - на карантині! - про збитки і компенсації подумаємо і вирішимо пізніше, коли виживемо!" - пише Аваков.
Глава МВС також вважає, що повинна бути проведена мобілізація ресурсів підприємств, організацій та установ і здійснено переорієнтацію окремих підприємств на виробництво необхідної продукції, такої як медпрепарати, обладнання.
"Людям не виходити з дому, крім крайньої необхідності - це повинно стати жорстким правилом найближчими днями! Заради тисяч і тисяч життів! Уряд, президентський штаб готує такі варіанти для вирішення. Моя позиція зробити це якомога раніше", - резюмував Аваков.
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини