АТО під будинком Софієнко: військові вимагають у рейдерки повернути вкрадену землю

18.06.2019 11:54

Повернути землю, щоб побудувати на ній реабілітаційний центр для учасників АТО. З такими вимогами під будинок поплічниці режиму Януковича Лесі Софієнко на столичних Осокорках вийшли військові. Про це повідомляють активісти "Стоп корупції", які підтримують учасників акції. 

Зазначимо, що ділянку на Осокорках захопили та протягом десяти років експлуатують послідовники режиму Януковича – рейдерка Леся Софієнко та її четвертий чоловік, екс-регіонал Володимир Пехов. На привласненій території подружжя звело будинок та зробило собі окремий вихід до озера Зариваха.

Активістам "Стоп корупції" та учасникам АТО вдалось добитись демонтажу незаконної огорожі біля водойми. На звільненій землі атовці встановили військовий намет та організували побут. У такий спосіб привернули увагу до цього питання жителів Осокорів та усієї громадськості.

За ідею створення реабілітаційного центру для захисників України учасники АТО виступають другий рік. Наприкінці жовтня 2018 року ветерани та воїни антитерористичної операції зареєстрували на сайті Київської міської ради відповідну петицію. Центр хочуть збудувати на столичних Осокорках, на ділянці, яку окупували рейдери-поплічники Януковича, подружжя Софієнко-Пехов.

"Ми, кияни, ветерани та бійці АТО, просимо підтримати ініціативу громадськості щодо створення Реабілітаційного центру для учасників бойових дій за адресою: м. Київ, вул. Завальна, 14, на землі, яка належить до комунальної власності. Ця ініціатива є дуже своєчасною та вкрай важливою. Адже місць реабілітації для бійців, які повертаються з зони бойових дій, вкрай не вистачає. Психологічну допомогу, згідно з офіційними даними, отримує лише кожен восьмий боєць.

Держава зобов’язала кожного учасника антитерористичної операції на Сході країни проходити психологічну реабілітацію при поверненні в мирне життя.

Війна – це тяжке випробування, і реабілітації потребує більшість тих, хто повертається з фронту. Саме для цього і потрібно створювати нові центри реабілітації. Подібні центри працюють в Україні з початку бойових дій. Утім тисячі бійців та їхніх рідних досі не отримали реабілітації через брак місць", – ідеться у тексті петиції.

Ініціатори зазначають, що у Києві бракує вільної землі, а також є об’єктивна необхідність в будівництві нового центру, який зможе в повному обсязі виконати функції з реабілітації учасників АТО.

Ділянка має вдале розміщення – на березі озера, це буде сприяти якнайшвидшому одужанню захисників України. Тому атовці просять використати захоплену земельну ділянку комунальної власності під створення Центру реабілітації для бійців АТО.

Автори ідеї зобов’язуються організувати електронну чергу та надати пріоритетне право реабілітації тим бійцям, які потребують допомоги найбільше.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X