Арсен Аваков: «Путін – вбивця, Україна це усвідомила ще у 2014 році»

19.03.2021 22:07

Про це під час ефіру програми «Свобода слова» заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, коментуючи заяву американського президента Джо Байдена.

«Для нас немає питання, чи вбивця Путін. Свою відповідь ми отримали ще в 2014 році. За даними ООН, на Донбасі загинуло 13 200 військових та 3 тисячі мирних жителів. За нашими даними, ці цифри значно більші. Звісно, що всі б лишилися живими, аби Путін не ввів свої війська. На початку агресії у Слов’янську вбили чотирьох священників – двох пасторів та двох дияконів, у яких лишилось восьмеро та троє дітей, а їх просто розстріляли путінські найманці. Путін – вбивця, для нас це вже навіть не питання», - зазначив він.

Арсен Аваков припустив, що заява очільника Білого дому про те, що Путін – вбивця може стати початком нової «холодної війни».

«Це може бути початком «холодної війни» між західною цивілізацією і Російською імперією, як її бачить Путін. Але я переймаюсь лише тим, щоб це не було гарячою фазою війни для України. Бо президент Росії зі своїм трансформованим розумом може розіграти чергову авантюру проти нас. Однак, ми не повинні жертвувати своєю свободою заради імперських амбіцій», - сказав міністр внутрішніх справ.

Арсен Аваков додав, що у Кремля і зокрема у Путіна немає такого поняття як - повага до життя людини. 

"Ми про це повинні думати, як не допустити, щоб ця скажена собака прорвалась в Україну", - сказав він.

 

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини