АРМА до відповіді: журналісти звернулись до відомства через блокаду агрокомпанії ТОВ “Росток-Холдинг”

08.01.2019 18:51

Як відбувається процедура повернення майна, набутого нібито незаконним шляхом, та хто ці озброєні молодики, які захоплювали філії ТОВ «Росток Холдинг»? З такими запитаннями журналісти «СтопКору» звернулись до Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів. В агентстві пообіцяли відповісти на всі запитання протягом п'яти днів та призначити спікера, який роз'яснить усі нюанси справи. Про це у відомстві повідомили журналістку «СтопКору» та авторку запиту Наталію Дігтяр. 

Нагадаємо, напередодні новорічних свят відразу на 17-ти агропідприємствах ТОВ «Росток-Холдинг» заарештували майно та змінили керівний склад – із порушенням усіх чинних законів і без відома керівництва агрохолдингу. Так зване «нове керівництво» заручилось підтримкою в озброєних молодиків. Тітушки поводилися зухвало та блокували роботу підприємств.

Зазначимо, що 29 грудня у столичному офісі ТОВ «Росток-Холдинг» з'явились представники АРМА та почали проводити обшуки. Серед візитерів знімальна група «СтопКору» зафіксувала люстрованого прокурора Антона Шпиря, який тепер представляє інтереси скандально відомої агрорейдерки Лесі Софієнко. Керівництво компанії зазначило, що за атаками на підприємство, які тривають уже третій місяць, стоїть кримінальний авторитет Яків Грибов. На сайті агрокомпанії опублікували офіційну позицію дирекції ТОВ «Росток-Холдинг» щодо рейдерства фірми.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X