АРМА: смерть чи реанімація для українського бізнесу?

Зі сварки почалася і скандалом закінчилася: після серії незручних питань представники АРМА пішли по-англійськи з власної прес-конференції, порадивши журналістам звертатися до них письмово і чекати на коментар. Чому «антикорупціонери» поквапилися згорнути спілкування? Дивіться у репортажі Наталії Дігтяр.

Доки гучний конфлікт навколо майна групи компаній «Росток-Холдинг» триває у судах, агентство передало активи компанії в управління так званому «новому керівництву». І, за дивним збігом», ним виявився прямий конкурент аграріїв. А власне процедура відбулася без попередньої оцінки майна та без проведення відкритого конкурсу із призначення тимчасового управителя.

Майже у такий самий спосіб паралізована й робота іншого підприємства. «АІС» – компанія, що майже 30 років діє на українському автомобільному ринку. Власники запевняють: перші спроби рейдерського захоплення групи компаній АІС сталися ще у 2013-му. Тоді активи автоцентрів і передали АРМА.

«Проблематика компанії така, що нацагентство АРМА передало активи, автосалони і СТО в управління компанії ЖК «ВОЗДВИЖЕНКА». І проблема в тому, що наші автосалони, станції на території України є заблокованими. Працівники групи компаній АІС не можуть попасти на свої робочі місця», - обурюється співробітник групи компаній АІС В’ячеслав Корчак.

Представники постраждалої компанії впевнені: АРМА заполітизована і має «дах», завдяки якому безкарно може творити свавілля. Саме тому низка експертів називають агентство рейдерським конвеєром і вважають його загрозою, а не спасінням українського бізнесу.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини