АРМА передала активи “Росток-Холдингу” його прямому конкуренту – збіг?

На офіційному сайті АРМА нарешті оприлюднено коментар з приводу арешту майна ТОВ «Росток-Холдинг». Головним аргументом агентства є те, що «управління АРМА цими активами є діяльністю з виконання чотирьох судових рішень з метою сприяння слідчим, прокурорам і суддям у досягненні завдань кримінального судочинства, передбачених статтею 2 КПК України», – йдеться у повідомленні.

В іншому повідомленні АРМА пояснюють норми законодавства, якими керувались в агенції, призначаючи нового управителя. «Стаття 21 Спеціального закону не встановлює обов’язку для АРМА погоджувати свої дії з власником арештованих активів» – зазначають чиновники.

Проте все це жодним чином не пояснює, чому управителями було обрано осіб, які безпосередньо пов’язані із прямим конкурентом агрохолдингу.

«29.12.2018 року без будь-якого погодження з власниками «Росток-Холдингу» Купавцевим Віктором та Кияновським Віктором та проведення конкурсу на визначення переможця з управління корпоративними правами шляхом внесення відповідних змін до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, були змінені чинні керівники підприємств та призначені виконувачі обов’язків керівників, а саме Сташук Ігор Опанасович, Горбатюк Леонід Васильович, Німеровський Олексій Миколайович, Коров’яков Віталій Вікторович. Всі ці особи безпосередньо пов’язані із Сергієм Тарасовим, власником групи компаній «Агроспецсервіс», який є прямим конкурентом агрохолдингу «Росток-Холдинг» – наголошують юристи компанії.

Адвокати групи також вважають, що тут діє класична схема рейдерства: спочатку порушується кримінальне провадження без мети довести справу до кінця, потім відбувається арешт активів, блокується діяльність підприємств, далі активи передаються в управління АРМА, а згодом продаються за безцінь потрібним людям. Цинізм ситуації ще й в тому, що діяльність компанії блокують саме у період збору та відвантаження врожаю; мета – фінансово знекровити підприємства.

Більше деталей та подробиці у сюжеті Наталі Мальцевої:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини