АРМА – «чорна вдова» для аграрного бізнесу

17.02.2019 18:09

Керівництво агропідприємства «Росток-Холдинг» повідомляє про збитки у понад мільйон гривень – і це всього лише за місяць хазяйнування на підприємстві нових управлінців від АРМА.

«Ми бачимо на сьогодні, що маючи урожаю на 40 млн доларів, підприємство паралізоване. Підприємства не можуть виплачувати заробітну плату, підприємство не може виконувати свої зобов’язання перед контрагентами, перед банками, створюється штучна ситуація для того, щоб виникла прострочена заборгованість, для того, щоб банківські установи пред’являли кредити до дострокового погашення і для того, щоб зверталися по стягнення на майно підприємства», - розповів адвокат групи компаній “Росток-Холдинг” Сергій Василишин.

Законність дій АРМА видно неозброєним оком – зброя, сльозогінний газ, агресивні напади тітушок на робітників.

А головне – до цих пір представники АРМА жодним чином не пояснили своїх протиправних дій, не зустрілись ані з керівництвом захопленої компанії, ані з громадськими активістами, ані зі ЗМІ.

Оскільки введення нових управителів підприємств холдингу відбулося без попередньої оцінки майна, без проведення відкритого конкурсу із призначення тимчасового управителя — і новим управителем «абсолютно випадково» виявився прямий конкурент по аграрному бізнесу — акціонери і менеджмент компанії «Росток-Холинг» мають цілком обґрунтовану підозру, що за час, поки триватимуть суди, так звані «нові управителі» разом із завезеними на підприємства озброєними «тітушками» за безцінь розпродадуть майно компанії «потрібним людям».

Щоб запобігти такому сценарію Солом’янський районний суд міста Києва і ухвалив рішення, яке унеможливлює подібний розвиток подій», ідеться на сайті компанії.

Зазначимо, раніше «Росток-Холдинг» звернувся до НАБУ з проханням розібратися у ситуації щодо рейдерського захоплення компанії, у якому задіяні корупційні суди, прокуратура, правоохоронні органи та АРМА.

«Все, що можу зараз сказати, в НАБУ розслідується кримінальне провадження, пов’язане із цими подіями, пов’язане з “Росток-Холдинг”, відповідь на всі ці запитання надасть слідство», - повідомив заступник керівника підрозділу детективів НАБУ Олександр Скомаров.

Детальніше – у сюжеті Наталі Дігтяр:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини