АРМА чи ширма: як під прикриттям держави віджимають агробізнес

18.02.2019 12:31

Під прикриттям держави працюють нові корупційні схеми для заволодіння чужим майном. Популярним і дієвим способом є тиск через правоохоронні органи. Фіктивні або й взагалі неіснуючі договори, якими керуються псевдоуправлінці АРМА, використовують для знесилення компанії-конкурента.

«Законність» дій АРМА видно неозброєним оком: зброя, сльозогінний газ, агресивні напади тітушок на робітників.
За останні півроку відбулося кілька масштабних захоплень агропідприємств, внаслідок цього було арештовано та розпродано майно, повністю заблокована робота компаній, у зв’язку з цим не виплачується заробітна плата, працівники не можуть потрапити на свої робочі місця і масово виходять з акціями протесту.

«Ми не раби, ми працювати під зброєю не будемо, ми будемо захищати свої інтереси так, як можемо», - обурюється співвласник групи компаній «Росток-Холдинг» Віктор Купавцев, - «Ми сьогодні власники підприємства, сьогодні Микола Володимирович Козлов призначений директором заводу і є ухвала суду, ми хочемо починати працювати!».

До цих пір представники АРМА жодним чином не пояснили своїх протиправних дій та не зустрілись ані з керівництвом захопленої компанії, ані з активістами «СтопКору» та інших ЗМІ. Виявляється, антикорупційна структура не має прес-служби і взагалі відкрита лише на словах, а насправді діє тихо під прикриттям… металевих ролет.

Подробиці резонансної історії дізнавайтесь з нового відео Наталії Дігтяр:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини