“Аркада” і 40 розбійників: на столичних Осокорках знову було гаряче

01.10.2018 10:54

Столичний район Осокорки вкотре нагадав про себе пожежею, масовими заворушеннями та пострілами. Не обійшлося без чергової спроби захоплення будмайданчику та виклику поліції. А починалося все з мирної акції, яка нічого поганого, здавалося б, не віщувала.

Активісти, які виступали проти забудови, знову перейшли до активних дій. Як стверджують «екопарківці», будівництво тут незаконне. Натомість Окружний Адміністративний суд міста Києва заборонив демонтувати огорожу будівельних майданчиків ЖК «Патріотика на озерах» та електропідстанції «Аркада».

Окрім цього, невдовзі тут планується зведення нового житлового масиву за допомогою залучених банком «АРКАДА» від інвесторів коштів.

Активістів «Екопарку» прийшли підтримати представники Нацкорпусу. На заклик «екопарківців» агресивно налаштований натовп пішов на штурм.

За попередньою інформацією поліції, того дня у райвідділ було доставлено близько сорока осіб. Згодом усі вони були опитані й відпущені.

«Встановлені їхні анкетні дані, розпочато кримінальне провадження за двома статтями: за ч.2 ст. 296 – хуліганство і ч.2 ст 194 – умисне пошкодження майна», – повідомила прес-секретар поліції Дарницького району Києва Інна Гамалій.

Подробиці гучної справи – у репортажі:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини