Арахамія зробив прогноз щодо місцевих виборів

16.09.2020 20:51

Голова фракції "Слуга народу" в парламенті Давид Арахамія вважає, що його політсила не здобуде монобільшості у місцевих радах після виборів 25 жовтня. Причина цього у турборежимі, оскільки нардепи не мали часу, аби працювати у регіонах.

arahamiya
Фото: Давид Арахамія

"Монобільшість – це феномен, який був характерний лише для парламенту", - про це Арахамія повідомив в інтерв'ю одному з українських телеканалів, передає "24 канал".

Щодо місцевих виборів, зазначив Арахамія, то їх неможливо програти, адже має бути точка очікування. Так, на Миколаївщині, а саме цю область курує лідер фракції, то він впевнений – його політсила буде першою та навіть зі значним відривом.

На Заході України ситуація може скластись протилежно. Проте, на думку Арахамії, невисокими результатами засмучуватись не слід.

"Насправді у місцевих виборах перемагати – собі дорожче. Як тільки тебе обрали – ти нагорі, як тільки пішов перший опалювальний сезон – тебе вже називають антиепітетами", – зазначив політик.

Ситуація була б набагато кращою, якби нардепи не працювали у турборежимі, наголосив Арахамія. Таким чином, вони не мали часу їздити по регіонах та будувати партійну систему. Проте це рішення на той момент було виправданим.

Щодо самої монобільшості у парламенті, то її розвал політик не виключає.

"Є сценарії, що монобільшість може розвалитись. Вони пропрацьовуються. Цей факт не можна ігнорувати", – сказав Арахамія.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X