Арахамія відхрестився від махінаторів з ЄДАПСу

18.12.2019 10:00

Нова і нібито «чиста» група компаній INDUSTRIAL INNOVATION GROUP, яка бажає заробити чималі кошти за допомогу державі у виготовленні id-карток для українців – насправді старий скандально відомий гравець ринку. Хто висунув компанію з темним минулим до авангарду української діджиталізації? Та чи продовжить вона грабувати громадян? Розслідувала Христина Кришиха.

Суттєвий факт, який підтверджує, що IIG – не нова суперпотужна компанія, яка допоможе Україні стати цифровою країною, а всього лише старий корупційний консорціум ЄДАПС – це спільні компанії, які в один момент перейшли з власності ЄДАПС у власність ІІG.

"Нові" засновники пов'язані з "батьком" ЄДАПС Юрієм Сидоренком

Спеціалізоване підприємство «Голографія» до 18 грудня 2012 року належало ЄДАПСу, і до липня 2016 року його власником був Юрій Сидоренко.

ТОВ «ПОЛЛІ-СЕРВІС» належало ЄДАПС, і власник до 5 липня 2019 року – знову Сидоренко.

ПрАТ «ОТІ» входила до консорціуму ЄДАПС, і кінцевий бенефіціар – людина для нас не нова – Юрій Сидоренко.

Ще одна компанія – ТОВ «ЮС-ДИЗАЙН», в якій до 28 вересня 2019 року кінцевим бенефіціаром залишався Юрій Сидоренко. Ця компанія також входила до консорціуму ЄДАПС.

Сподіваємось, що доказів того, що INDUSTRIAL INNOVATION GROUP – це те саме, що і ЄДАПС, просто під іншою обгорткою, для нової влади буде достатньо.

Лідер фракції «Слуга народу» від одіозних бізнесменів відхрестився.

Пан Арахамія запевняє: жодних державних контрактів з IIG немає

«Я взагалі цим не займаюся, цим займається уряд. У мене немає жодного контакту з цим комбінатом. Я одного разу виступав на одному івенті. Там демонстрували нові технології у сфері Іid-карток. Я вийшов на сцену і сказав, що дуже прикольно, що у нас в країні є такі заводи, які можуть виробляти такі продукти, і вважаю, що країні потрібно зробити щось на кшталт цього. І все. Жодного кроку далі не було. Я вважаю, що там ідуть якісь конкурентні війни між якимось менторами, і тому я якось випадково туди потрапив», – запевняє Давид Арахамія.

Тож чи отримає доступ до персональних даних українців скандально відома компанія ЄДАПС і чи зможе продовжити свою нечесну діяльність в Україні лише тому, що змінила назву? «СтопКор» продовжує стежити за перебігом подій.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини