АПК – перезавантаження: агросектор буде очищено від корумпованих чиновників?

10.10.2019 12:00

АПК – найзаможніший та водночас найкорумпованіший сектор України. Чому міністерство, яке мало б займатися розвитком сільського господарства, насправді роками знищувало потужні агропідприємства? Та чи наважиться оновлене відомство на повну кадрову зачистку після реорганізації? Намагалась з’ясувати Христина Кришиха.

Сьогодні Міністерства аграрної політики як самостійного органу немає. Новостворений уряд Гончарука приєднав його до Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства під керівництвом новообраного міністра Тимофія Милованова. Зараз це відомство переживає повне перезавантаження.

А головним аграрієм України призначили Тараса Висоцького. У пана Тараса в кабінеті ще абсолютно пуста шафа, адже на посаді він – всього місяць.

Усі виявлені та зібрані «СтопКором» факти щодо корупції у галузі ми представили високопосадовцю.

Пан Висоцький зауважив, що проблема з держпідприємствами йому відома.

Проблема держпідприємств була створена штучно - Тарас Висоцький

«Нажаль, була така практика, коли, по-перше, людей постійно тримали у невизначеності, що два місяці подовжували… і я не розумію, яка може бут в людей мотивація щось змінити, довгостроково працювати, якщо ти що два місяці не розумієш, що з тобою буде. Це штучно створена була проблема, що просто умовно тримати людей на гачку. Була така практика. Ми її не підтримуємо», – наголосив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Не змогли журналісти й оминути питання про Баграта Ахіджанова – чи ця людина має право і чи буде працювати далі в оновленому міністерстві?
Та, як повідомив, заступник міністра, фактично департамент фінансово-господарської діяльності МінАПК ліквідується.

«У нас в новоствореному міністерстві є департамент фінансово-господарської діяльності, він перейшов з МЕРТу, його очолює пані Олена Бояркіна. У мене особисто ніяких зауважень до її професійних характеристик немає. Все, цей департамент буде далі працювати в новоствореному міністерстві. Той департамент ліквідується фактично з ліквідацією міністерства, коли завершиться об’єднання», – резюмував головний аграрій країни.

Отже, поки нам залишається тільки стежити і вірити, що обличчя нової влади дотримають свого слова.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини