АПК необхідне глобальне переформатування – голова аграрного комітету ВР Микола Сольський

04.10.2019 12:00

Очищення кадрів, і не лише верхівки, але і керівників підрозділів, які працюють в міністерстві АПК вже багато років. А також правильно вибрані пріоритети в роботі – тільки це виведе аграрну галузь в Україні на вищий рівень, вважає голова Комітету аграрної політики і земельних відносин Микола Сольський.

«Коли ми в принципі проаналізуємо, на мій погляд, всю діяльність МінАПК, то 80-90% свого часу вони дійсно витрачали на речі, пов'язані з управлінням держпідприємствами», - наголошує народний депутат.

Пан Сольський підкреслив, що у держави в цьому форматі управління державними підприємствами, завжди було менше мотивації на різних рівнях, вкладати, розвивати ці підприємства, оскільки директори, які нібито призначались, не знали як довго вони будуть директорами – чи на місяць, чи на півроку, чи на рік. Тому, умовно кажучи, жили всі сьогоднішнім днем, і питання про реконструкцію, реставрацію, розвиток тощо відходили на «10-й план». На першому ж опинялись якісь суто особисті цілі.

Голова парламентського комітету з питань аграрної та земельної політики Микола Сольський дав інтерв'ю Роману Бочкалі

«Тому, як на мене, самий простий спосіб, самий логічний, самий правильний, самий ефективний щоб все це працювало – це те, щоб це було приватизовано, і приватні власники це точно будуть розвивати», - резюмує голова парламентського комітету.

«СтопКор» не залишає аграрну тематику, і вже в наступних ефірах ми покажемо вам ще декілька державних підприємств, які могли б приносини Україні багатомільйонні доходи, а за фактом через халатність і корупцію чиновників просто зупинили свою роботу і їх потроху розкрадають.
Тож далі – буде.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини