Антисанітарія і небезпечні харчі: шокуючі подробиці роботи підпільного дитячого центру на Печерську

04.02.2020 12:00

На київському Печерську журналісти виявили приватний дитсадок, що працює без ліцензії та з численними порушеннями. Чому в столичній мерії не можуть чи не хочуть прикрити підпільний заклад? Оперативніше, коли йдеться про загрозу для дітей, реагує інша установа – Держпродспоживслужба. Тож разом з інспекторами знімальна група «СтопКору» знову вирушила до центру «Щасливий острів дитячих мрій». Докладніше про це – у репортажі Марії Гураль.

З моменту, коли поріг закладу перетнули представники Держпродспоживслужби міста Києва, розпочинається найцікавіше. Адже ревізорам власниця закладу почала розповідати геть протилежне від того, що раніше повідомляла журналістам і батькам.

Зокрема, пані Яніна тепер стверджує, що у закладі – не п’ятеро, а лише двоє дітей, та і їхнім батькам нібито вже відмовили у послугах через дорогу оренду. Чи не з порогу директорка почала запевняти, мовляв, заклад от-от закривається і переїжджає.

Заклад працював без ліцензії

Подібне роздвоєння спостерігається у власниці садочка і тоді, коли розмова почалася про харчування: за новою «легендою», дітей у закладі взагалі не годують. Хоча минулого разу знімальна група зафільмувала на відео меню, розписане аж на два тижні. А пані Поліщук тоді запевняла, що страви готує професійний кухар.

У перший візит знімальна група зафіксувала меню

Серйозні питання є й до чистоти закладу: у душовій кабіні у ванній кімнаті журналісти та інспектори СЕС зафіксували іржаві потоки.

А тепер – кульмінація: ціна за перебування дитини на цьому – як з'ясувалося – піратському «острові дитячих мрій» сягає 20 тисяч гривень на місяць.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини