Антирейдерська міжвідомча рада має виконувати функцію вартового та захищати бізнес, – нардеп Стефанчук

03.09.2020 19:56

На сьогодні існує ряд органів, які здійснюють захист підприємств від рейдерства. Задача антирейдерської ради не в тому, щоб вирішувати спір, а швидко щоб реагувати на порушення прав. Про це 3 вересня в медіацентрі «СтопКор» під час засідання круглого столу на тему: «Антирейдерська міжвідомча рада з захисту бізнесу при Президентові України: пропозиції щодо механізму і регламенту роботи» заявив народний депутат від фракції «Слуги народу», автор «антирейдерського» закону Микола Стефанчук.

Stefanchuk
Микола Стефанчук Фото: СтопКор

«Це має бути дзвін при першій спробі захоплення. Рада має бути координаційним органом. Якщо виникла ситуація, вона (рада – ред.) має туди направити своїх представників, щоб вони «взяли за руку» Мін'юст та не дали вносити реєстраційні дані, щоб «взяли за руку» поліцейського, щоб той робив свою роботу, щоб взяли обидві сторони та привели до суду. Рада має виконувати функцію вартового, який би пильнував за тим, щоб порушень не було, а відповідні особи були притягнуті до відповідальності», – наголосив він.

За словами нардепа, рада, яка буде створюватись при Президентові, має співпрацювати з Комітетом з питань протидії корупції, правової політики, Кабміном, бізнес-радою омбудсмена, бізнес-радою Мін’юсту.

Rusalina_press-conf1
Ініціативу бізнесменів підтримав президент Зеленський Фото: СтопКор

«Має бути ефективний орган, який у довгих процедурах буде діяти максимально швидко та об'єктивно. Бізнес – це основа держави, формування бюджету і формування соціальної складової. Ми маємо створити комфортний бізнес, щоб іноземні інвестори теж хотіли заходити в Україну. Чи потребують бізнес та суспільство створення цього органу? Так! Ми лише повинні визначити для себе, чи готові ми докластись до такої структури, яка буде захищати підприємців», – наголосив він.

Нагадаємо, сьогодні у столиці представники бізнесу, громадських організацій, народні депутати та можновладці обговорювали перспективу створення Антирейдерської міжвідомчої ради із захисту бізнесу при Президентові України.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини