Антикорупціонери провели масштабний рейд через незаконне будівництво заводу у Вінниці

10.08.2020 10:42

Пікетували поліцію, прокуратуру та суд: у Вінниці громадські активісти з усіх куточків України провели масштабну акцію через незаконне зведення заводу ТОВ «Фрутона-ВН». Хто ініціював самовільне будівництво та чому справу вирішили «зам’яти»? Розбирався «СтопКор».

«СтопКор» провів масштабний рейд у Вінниці. Сюди з’їхалися громадські активісти зі столиці та 16 міст України. Причиною стали численні звернення вінничан щодо фактів корупції у місті.

Одна з ключових тем – незаконне будівництво заводу «Фруктона-ВН». Підприємство займається вирощуванням, переробленням та реалізацією фруктів та овочів. Директор Костянтин Кузьменко самовільно вирішив добудувати цех на території заводу, заднім числом оформивши дозвіл у місцевій ДАБІ.

Правозахисники ГО «Стоп корупції» навідалися до Нацполіції Вінницької області та суду. Активісти змусили правоохоронців поновити кримінальне провадження, яке раніше закрили на вимогу обласної прокуратури.

StopCor
Акція ГО "Стоп Корупції" у Вінницькій області Фото: СтопКор

Ще одну акцію «СтопКор» провів під стінами управління Держпраці Вінниччини. А також звернувся до місцевого Департаменту архітектури та будівництва, аби нагадати владі про «забуту» справу та запобігти корупційним проявам у майбутньому.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини