Антикорупційний тренінг: у Києві провели унікальний інтенсив для активістів

Унікальний антикорупційний тренінг відбувся у столиці: майже два десятки активістів ВГО «Стоп корупції», які стали депутатами, головами ОТГ і посадовцями органів самоврядування на виборах 2020 року, зібрали у форматі інтенсиву. Учасників заходу вчили, як ефективно боротись із корупцією на регіональному рівні й дбати про розвиток місцевого бізнесу, розповідає журналіст Марія Шевель.

Антикорупційний тренінг відбувся у Києві. Участь в інтенсиві взяли представники майже двох десятків відокремлених підрозділів всеукраїнської громадської організації.

«Члени 17 наших осередків пройшли до органів місцевого самоврядування. Їхній статус змінився. Вони вже не просто громадські діячі та активісти, вони – представники владних структур. А отже, й інструментарій і порядок їхніх дій теж має змінюватися», – наголосив координатор ВГО «Стоп корупції» Роман Бочкала.

Trening1
Участь у заході взяли представники осередків "СтопКору" з усієї України Фото: скриншот

Семінар тривав три дні.

Мета тренінгу – навчити, як викорінювати корупцію на регіональному рівні та водночас сприяти розвитку місцевого бізнесу. А щоб мотивувати учасників, розпочали тренінгову програму з пізнавальної екскурсії до парламенту.

«Верховна Рада України насправді дуже близько, і рухатися до неї потрібно. І ми робимо все для того, щоб наші підрозділи це відчули. Дякую організаторам за можливість і нагоду відвідати ВРУ. Це щонайменше – великий старт, і корупції стане трішки менше», – зауважив Ігор Бондарчук, голова правління ВГО «Стоп корупції».

Trening2
Антикорупційний тренінг тривав три дні Фото: СтопКор

Одразу після парламенту слухачі антикорупційного тренінгу завітали до Державної регуляторної служби. Там провідні фахівці розповіли, чим займається їхнє відомство та як із ним взаємодіяти. Зокрема, на конкретних прикладах чиновники показали, як розглядають скарги та як захищати підприємців від адміністративного тиску.

Другий і третій дні тренінгів пройшли у стінах одного з найвидатніших вітчизняних університетів – Київського національного імені Тараса Шевченка. Лекції для антикорупціонерів проводили професори і доктори наук, які розробили спеціальні навчальні програми для учасників інтенсиву.

Нагадаємо:

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини