Антикорупційний комітет розслідує зникнення 11 мільйонів з АРМА

Пів мільйона доларів – на рахунки сторонньої особи. Та ще й за міфічним рішенням суду. Саме так АРМА розпорядилася арештованими як доказ у кримінальній справі коштами. Чому у відомстві не перевірили ухвалу у реєстрі судових рішень? З’ясовував Денис Гойко.

Відповідь проста: тому що вони й не зобов’язані цього робити. Це за бажанням, як то кажуть. Хоча відомство має свій доступ до бази. Збив з пантелику і штрих-код: його наносять, коли рішення є у реєстрі.

І ще трохи розходжень у датах. Зазвичай від моменту засідання до оприлюднення тексту ухвали минає щонайменше п’ять днів, але аж ніяк не два. Так було і в попередніх рішеннях у справі.

А тепер джекпот. Ось що нам відповіли у канцелярії Печерського суду: такої ухвали не існує, 14 грудня на адресу АРМА нічого не відправлялося.

Журналісти вирушили за адресою проживання Ігоря Короля. Неподалік від метро Нивки, типовий багатоквартирний будинок. Не зовсім схоже, що тут може проживати багатій. Підіймаємося на поверх – двері не відчиняють, бачимо сліди будівельного пилу біля замка. Швидше за все, насправді новоспечений мільйонер тут не живе.

arma5
За адресою проживання новоспеченого мільйонера журналістам не відкрили Фото: СтопКор

Цікаво, що 31 грудня – тобто за два тижні після таємничого засідання суду – Ігор Король придбав новеньку Ауді Q7 із салону. Вартість позашляховика – 95 000 доларів. А вже 11 січня чоловік продає автівку за дорученням. Схоже, що саме таким чином він і перевів у готівку свою долю з крадіжки.

Кому ж дісталася решта, а саме — 300 тисяч доларів, та чи причетні до цього посадовці АРМА – вже напевно розбереться слідство. Адже цією справою зацікавилися в Антикорупційному комітеті Верховної Ради.

arma6
Антикорупційний комітет планує звернутись до правоохоронців Фото: СтопКор

«Антикорупційний комітет планує відправити звернення — це буде колективне депутатське звернення — і до АРМА, і до правоохоронних органів для того, щоб вони розібралися в ситуації і почали кримінальне провадження», – повідомила «СтопКору» народний депутат України Галина Янченко.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини