Антикорупційна ініціатива Глобального договору ООН: у п’ятницю відбулася чергова онлайн-зустріч робочої групи

01.05.2021 11:59

У п'ятницю, 30 квітня відбулася третя зустріч робочої групи, яка працює над створенням Антикорупційного відеокурсу на основі Типової антикорупційної програми Національного агентства з питань запобігання корупції - НАЗК. Про це з посиланням на програму агентства на своїй сторінці у Facebook написав Леонід Волошенко - координатор проєктного офісу ГО «Стоп корупції».

Zustrich robochoi grupy
Фото: скріншот

У зустрічі взяли участь експерти зі сфери бізнесу, державного та громадського секторів, які мають досвід роботи у сфері доброчесності та комплаєнсу або зацікавлені в реалізації антикорупційних ініціатив в Україні.

У спеціалізованих групах учасники працювали над такими темами:

  • вигоди сталого розвитку
  • ризики
  • робота з командою, яка впроваджує антикорупційну програму в компанії.

«Ми вдячні всім волонтерам-фасилітаторам груп та експертам, які активно залучилися в робочий процес! Віримо, що завдяки спільній роботі спеціалістів представники малого та середнього бізнесу отримають курс, який стане для них опорою в здоланні корупції у сферах їх роботи та слугуватиме інструментом підвищення прозорості бізнес-середовища загалом», – зазначив Леонід Волошенко.

Нагадаємо, у грудні 2020 року ГО «Стоп корупції» долучилась до антикорупційної ініціативи Глобального договору ООН в Україні. У лютому 2021 року Глобальний договір ООН в Україні започаткував новий проєкт для малого і середнього бізнесу, який допоможе українським підприємцям впровадити антикорупційне середовище і прозорі умови ведення бізнесу. В рамках цього проєкту буде розроблений навчальний курс для малого і середнього бізнесу, як впроваджувати антикорупційні програми. ГО «Стоп корупції» з самого початку долучалась до робочої групи цього проєкту.

В робочій групі представлені приватні компанії і громадські організації, які вважають подолання корупції в нашій країні пріоритетним завданням. Так, до складу робочої групи входять такі організації, як «Caparol Україна», «Датагруп для дому», «Енергійна Країна», «ДТЕК», «Пластикс-Украина», «Оператор ГТС України», «ПриватБанк», «Стоп корупції», «Shell», «Метінвест», «Arzinger law firm Larysa», «Всеукраїнська мережа доброчесності та комплаєнсу» та інші. В роботі робочої групи бере участь низка державних установ, зокрема НАЗК.

Як повідомляв «СтопКор» раніше, у столичних ТРЦ виявили мережу офісів інвестиційних аферистів.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини