Антикорупційна прокуратура вимагає 1,6 млрд. грн застави для співучасника Онищенка

21.06.2016 11:20

Антикорупційна прокуратура оскаржить рішення Солом'янського райсуду щодо застави в 1,5 млн гривень для одного з ключових фігурантів "газової" справи.

Про це заявив головний антикорупційний прокурор Назар Холодницький, інформує gazeta.ua.

"Наша позиція буде принциповою - утримання під вартою або 1,6 млрд. грн застави. Переконані, що тільки ця сума є пропорційною із заподіяним зазначеними злочинами збитком", - заявив Холодницький.

Нагадаємо, що 15 червня детективами НАБУ та прокурорами САП в рамках розслідування корупційної схеми з перепродажу газу, видобутого в рамках спільної діяльності з державним підприємством "Укргазвидобування", було здійснено 37 обшуків у Львові, Дніпрі та Києві. В результаті було затримано 10 осіб, підозрюваних у причетності до газової схеми.

16 червня керівник САП Назар Холодницький зареєстрував у Верховній Раді погоджене із генеральним прокурором подання про надання згоди на затримання та арешт народного депутата Онищенка, як одного з організаторів розкрадання державного газу.

За попередніми даними, в результаті викритої газової схеми державі було завдано збитків на рівні 3 млрд грн. З яких 1,6 млрд. – це кошти, отримані в результаті перепродажу газу посередниками та виведені через фіктивні підприємства. 1,3 млрд. грн – це несплачена сума ренти за користування надрами.

Досудове розслідування триває.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X