Антикорупціонери з усієї України провели рейд у Славутичі

Славутич – сателіт ЧАЕС, збудований для постійного проживання працівників станції членів їхніх родин, а також наймолодше місто в Україні. І саме це місто стало першим у новому році, де «СтопКор» відкрив черговий осередок та провів рейд за участі активістів з усіх куточків України.

«Друзі, сьогодні у нас з'явилися нові члени команди, ми відкриваємо осередок у Славутичі, наші кольори та логотипи будуть тут гідно представлені», – наголосив голова правління ГО «Стоп корупції» Ігор Бондарчук.

Попри те, що осередки «СтопКору» розташовані по всій території України, проблеми у них однакові. Вони займаються моніторингом діяльності державних, комунальних підприємств та спостерігають за роботою правоохоронців.

Славутич - перше місто, де «СтопКор» відкрив осередок у 2020 році

Славутич – не виключення, адже проблема з опаленням у зимовий період і роботою ТЕЦ тут стоїть дуже гостро.

«Основна суть нашого питання – це якраз питання тепломереж. Чому за довгий період часу утворилася заборгованість перед компаніями у вигляді 200 млн грн боргу за теплопостачання?» – зазначає пан Бондарчук.

Нагадаємо, у славутицькій мерії лобіюють одного з постачальників, що встановив неправомірний тариф, та утискають решту власників альтернативних котелень. Управління житлово-комунального підприємства також опалює місто, проте використовуючи газ. Продає воно тепло майже вдвічі дорожче, ніж котельні на біопаливі. При цьому наразі комунальне підприємство перебуває в процесі банкрутства. Тому в будь-який момент є ризик того, що місцеві можуть залишитися без обігріву.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини