Анатолій Юркевич, причетний до банкрутства УПБ, ховав архів банку у приміщенні власної фірми

23.01.2019 21:04

Сьогодні, 23 січня, у селищі Щасливе, що на Київщині, працівниками СБУ проведено обшук в рамках росзлідування кримінальних проваджень, які стосуються кредитних махінацій з рефінансуванням НБУ з боку Анатолія Юркевича. Журналісту «СтопКору» Артему Поліковському вдалося взяти коментар у юриста, який представляє ТОВ «СТАР РІЕЛТІ», яка наразі орендує вказані приміщення.

Адвокат компанії коментує проведення обшуку: «Сьогодні, 23 січня, ТОВ «СТАР РІЕЛТІ» дізналося про проведення обшуку в підвалі № 2 секції 7 будинку, за адресою с. Щасливе, вул. Лесі Українки, буд. 7. Право користування цим приміщенням наразі належить ТОВ «СТАР РІЕЛТІ» на підставі договору оренди, укладеного з ПАТ «Сбербанк». Як виявилось, в зазначеному приміщенні знаходиться архів банку УПБ, в якому була введена тимчасова адміністрація від Фонду гарантування вкладів. Цей архів знаходиться в зазначеному приміщенні на підставі договору оренди від 2017 року, укладеного тимчасовим адміністратором УПБ з компанією ТОВ «СІТІ СТЕЙТ», кінцевим бенефіціаром якої є причетний до доведення банку УПБ до банкрутства Анатолій Юркевич. Тобто архів обікраденого Юркевичем банку зберігався в підконтрольних йому до січня 2019 року приміщеннях».

Цікаво, що й сам пан Юркевич не заперечує факт зберігання архівів збанкрутілого банку УПБ у приміщеннях власної фірми, про що свідчить допис на його особистій сторінці у мережі Фейсбук.

Нагадаємо, незважаючи на колишню присутність у списку найбагатших людей України «ФОРБС» Фонд гарантування вкладів досі має претензії до Юркевича – через банкрутство його банку УПБ. За повідомленнями ЗМІ з банку за шахрайськими кредитними схемами було виведено понад 2 мільярда гривень, а Національний банк України недорахувався 120 мільйонів рефінансування. За цим фактом Службою безпеки України й було відкрите кримінальне провадження №42015100000000795 в рамках якого 23.01.2019 було проведено обшуки у селищі Щасливе.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини