Амністію капіталів українців проведуть цього року

03.06.2020 10:56

Президент Володимир Зеленський заявив, що амністію капіталів в Україні проведуть вже в цьому році. Українцям запропонують подати т.зв. нульову декларацію без подальшого застосування штрафних санкцій за недекларування раніше таких доходів і несплату податку

Безумовно, все це буде стосуватися тільки доходів, отриманих законним шляхом і без порушення певних обмежень (наприклад, заборони на сумісництво для держслужбовців).

Нульове декларування ні в якому разі не має на увазі нульову ставку податку (її з великою часткою ймовірності не буде), а означає лише те, що така деклараційна кампанія стане точкою відліку для трансформації взаємовідносин між платниками податків і контролюючими органами.

Податкова амністія стане трампліном для подальшого більш пильного контролю за доходами громадян, а головне - за їх витратами

Слід очікувати, що декларування в більшій мірі спрямоване на звичайних громадян. Бізнес навряд чи повірить обіцянкам держави і розкриє свої попередні доходи. Ще жива в пам'яті провальна податкова амністія для юридичних осіб 5-річної давності.

Багаті люди будуть подавати нульові декларації, швидше за все, в тому випадку, якщо у них абсолютно прозора податкова історія по розкривається доходам, кажуть юристи,  передає "UBR"

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини