Американський президент готовий стати донором крові

10.10.2020 13:48

Президент Сполучених Штатів Дональд Трамп заявив, що готовий стати донором плазми крові для інших хворих. Це буде можливо після того, як глава держави остаточно одужає.

Trump
Фото: Reuters

Хворий на коронавірус Трамп стверджує, що вже незаразний. Згодом він готовий допомогти іншим інфікованим COVID-19. Про це американський президент заявив у відповідь на запитання журналіста "Fox News" про готовність глави держави до донорства.

"Ніхто мені ще не ставив це запитання, але я буду готовий. Якщо захочуть, щоб я це зробив, я це зроблю", – підкреслив Трамп, передає "24 Канал".

Американський лідер також розповів про своє самопочуття у перші дні хвороби. Він зазначив, що почув себе знесиленим, але проблем із диханням не мав.

"Я не почував себе повним життєвих сил, як повинен почувати себе президент США", – додав Трамп.

Президент прийняв коктейль з антитіл виробництва фірми Regeneron і вже через 24 години його стан значно покращився. Трамп додав, що хотів повернутися з госпіталю раніше, однак медики наполягали на ще кількох днях постійного нагляду.

"Зараз я дійсно почуваю себе добре", – підсумував Трамп.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, нардеп від партії "Слуга народу" Олександр Качура заявив, що Україна вимушена буде закупити вакцину від коронавірусу у Росії, якщо буде доведена її ефективність.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини