Американська вакцина Moderna від коронавірусу дає імунітет як мінімум на три місяці

03.12.2020 22:01

Вакцина від COVID-19, розроблена компанією Moderna, здатна забезпечити імунітет як мінімум на три місяці. Про це повідомляють ЗМІ США з посиланням на дослідження американського Національного інституту алергії та інфекційних захворювань, передає "Інтерфакс-Україна".

Liky vid COVID-19
Фото: Факти

Згідно з його результатами, кількість вироблених після застосування вакцини антитіл "з часом, як і очікувалося, незначно скорочується, але їх кількість залишається високою у всіх учасників випробувань протягом трьох місяців після введення бустерної дози вакцини".

В основу дослідження лягли спостереження за групою з 34 осіб різного віку. Вчені вивчали їх імунну реакцію на вакцину з першого етапу клінічних випробувань препарату.

Вакцина компанії Moderna складається з двох доз. Друга - бустерна доза вводиться через 28 днів після першої.

1 грудня американська компанія Moderna повідомила, що направила запит в Управління з санітарного нагляду США (FDA) для отримання дозволу на екстрене використання вакцини від коронавірусу COVID-19. Раніше повідомлялося про 94,1% її ефективності.

20 листопада американська компанія Pfizer і німецька BioNTech також подали запит на екстрене використання в США їх вакцини від коронавірусу COVID-19.

Заявка на екстрене використання - це запит на початок застосування препарату, не чекаючи завершення всіх перевірок його впливу на організм.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, у США скоротили період самоізоляції після контакту з інфікованим COVID-19.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини


X