Американського мільярдера Сема Кісліна викликали на допит в ГПУ, він звернувся до Зеленського

16.08.2019 18:26

Радник мера Нью-Йорка, один зі спонсорів Дональда Трампа, мільярдер Сем Кіслін звернувся до Президента України Володимира Зеленського з повідомленням про спроби залякування його працівниками ГПУ. Про це він розповів в ексклюзивному інтерв'ю "СтопКору".

Сем Кіслін

"Ми вже маємо випадки такі – сьогодні приходили, порядок вручали мені, що я щось знаю. Хочуть злість свою вилити не мене, що я, мовляв, говорю багато, і хочуть мене допитати. Добре, що адвокати поруч зі мною, і цього не сталося. І ми написали листи та заяви в СБУ, потім президенту", – заявив він та надав копію звернення.

Копія звернення Кісліна до Зеленського

Кіслін підозрює, що його хочуть залякати через оприлюднене в Інтернеті відео, де він заявив, що має інформацію про корупційні дії високопосадовців України.

У розмові зі "СтопКором", він зазначив, що оприлюднить дані після того, як призначать нового Генерального прокурора.

"Мені дуже багато відомо. І документи є у мене. Я цього прагну, щоб оприлюднити, і я це зроблю. Але поки що сьогодні при владі один з корупціонерів – Луценко, я не можу. Прокуратура Президента України ще не при владі. Як тільки його призначать (Луценка – ред.), тобто знімуть з посади, я негайно все озвучу і все покажу, все розповім. І це буде публічна інформація для людей, і тоді подивимося, що буде", – наголосив американець.

Повна версія інтерв'ю:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини