Американський Forbes назвав 7 багатіїв України

07.03.2018 14:58

В Україні є семеро громадян, які за версією американського видання Forbes є одними із найбагатших людей планети. Так, більш як 5 млрд доларів за місяць отримує українець Рінат Ахметов. Проте, у списку Forbes він посідає лише 334 місце багатіїв. 

Новину передає "Преса України".

Серед найбагатших людей світу знайшлося семеро українців. За версією американського журналу Forbes у рейтинг багатіїв увійшли Рінат Ахметов, Костянтин Жеваго, Юрій Костюк, Віктор Пінчук, Геннадій Боголюбов, Ігор Коломойський та Вадим Новінський.

До слова, Рінат Ахметов є власником компанії "Систем Кепітал Менеджмент" – багатогалузевої фінансово-промислової групи. Статки Ахметова завдяки цьому бізнесу сягають 5,5 мільярда доларів.

Трішки біднішим за Ахметова став Костянтин Жеваго, який отримує 1,6 млрд доларів. Він – власник залізорудної компанії Ferrexpo. Третє місце серед багатіїв країни посів Юрій Косюк. Його активи становлять 1,5 млрд доларів. Костюк є власником аграрного холдингу МХП.

Наступний у рейтингу – українець Віктор Пінчук, відомий як власник та засновник Інтерпайпу, медіа-холдингу StarLightMedia та EastOneGroup. Далі – Геннадій Боголюбов та Ігор Коломойський. Вони є  колишніми власниками "Приватбанку". Їх статки сягають біля 1 – 1,2 млрд доларів. А це – набагато менше, ніж у часи, коли "Приватбанк" не був націоналізованим.

"Найбіднішим" українцем у рейтингу семи багатіїв американського видання став народний депутат України Вадим Новінський. Його дохід – 1 млрд доларів.

До слова, днями український президент Петро Порошенко відзвітувався про свій додатковий  задекларований мільйон. З його слів, це – відсотковий дохід за рік від вкладів в Міжнародний інвестиційний банк.

Нагадаємо, днями у ході журналістського розслідування в Італії знайшлася вілла, що належить родині Авакова. Зі слів міністра МВС України, вілла належить дружині. Вона здає її в оренду для туристів. "Це один з туристичних бізнес-проектів, яким займається дружина в Італії, в рамках роботи в італійській компанії... Йдеться про приміщення під міні-готель, придбаному за кредитні кошти й за участю капіталу компанії "Авіталь", – сказав міністр.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини