«Американська освіта не виключає російських спецслужб», – адвокат про плями в біографії висуванця «Голосу» у 97-му окрузі

19.07.2019 15:00

Тренд виборчого сезону: новостворені партії гучно презентують «нові обличчя» вітчизняного політикуму. Хто стоїть за дебютантами великої політики? – на прикладі округу №97 у столичному передмісті дізнавалась Альона Середа. Зокрема, за кандидатом від вакарчуківського «Голосу» Павло Різаненком тягнеться шлейф компрометуючих зв’язків.

«Подивіться його біографію, скільки він працював на провідних російських компаніях, які належать фактично представникам ФСБ. І до речі американська освіта не означає те, що людина чиста і не пов’язана з російськими спецслужбами, навпаки», - зазначає адвокат Костянтин Бідовий.

Зауважимо, прізвище Павла Різаненка вже добре знайоме електорату, адже цей кандидат від новоствореної партії «Голос» не такий вже і новий: двічі депутат Верховної Ради, змінив не одну політичну силу і фігурував у гучному скандалі, коли журналісти виявили що пан Різаненко володіє акціями російського підприємства у Криму «Трубосталь».

Однак журналістів найбільше зацікавили світлини, на яких поруч із Павлом Різаненком посміхаються очільники сіл, де «СтопКор» не раз фіксував незаконну діяльність піщаних браконьєрів.

Скріншот

Зокрема, голова с. Зазим’я Броварського району Людмила Спичак, яка вже чверть століття керує багатим на корисні копалини селом, де під час моніторингу активісти Стопкору зафіксували понад 20 нелегальних точок видобутку.

На фото помічений і голова села Погреби, Віталій Крупенко, що є сусіднім з вже згаданим Зазим’ям. Він також фігурував у піщаних скандалах та запевняв журналістів, що на видобуток є всі потрібні дозволи.

Докладніше про піщаний «бекграунд» соратників кандидата Різаненка читайте у матеріалі: Копали, копають і будуть копати? У Зазим’ї піщані мафіозі взялися за старе

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини