Амбітні плани на 2021 рік: “Укравтодор” хоче відремонтувати майже 7000 кілометрів доріг 

13.11.2020 13:14

Під час виступу на “АвтодорЕкспо”, голова “Укравтодору” Олександр Кубраков заявив, що, у разі належного фінансування дорожньої сфери у 2021 році, агентство зможе відремонтувати 6800 кілометрів доріг та 150 мостів по всій Україні. Також він назвав мегапроєкти, які планують реалізувати у наступному році.

kubrakov
Олександр Кубраков Фото: Укравтодор

Про це повідомляє пресслужба “Укравтодор” на своїй сторінці у Facebook.

“За умов належного фінансування наступного року буде відремонтовано 6 800 км та 150 мостів. Дорожнє та мостове будівництво – дуже матеріаломістке, і саме витрати на матеріали мають левову долю витрат”, — сказав Кубраков.

Також він розповів про великі проєкти, які планують реалізувати у 2021 році.

“Мегапроєктами року стане початок будівництва Кременчуцького мосту та старт робіт на обході Києва – це будівництва «з нуля», на які залучаємо вітчизняні витратні матеріали та професіоналів-дорожників”, — повідомив голова агенції.

За його словами, також планується продовжити реформу контролю за якістю дорожніх робіт. Незалежний технагляд планують залучити на будівництві 2 500 км доріг. Найбільші об'єкти – Н-31 Дніпро – Решетилівка, зведення Кременчуцького моста, а також Київської обхідної дороги та шляху до Одеського порту.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, на Миколаївщині “Укравтодор” до кінця року планує відновити 185 кілометрів доріг.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини