Amazon заплатить штраф через Крим

09.07.2020 21:28

Мінфін Сполучених Штатів Америки оштрафував Amazon за продаж товарів до Криму. Планувалося, що компанія заплатить мільйон доларів, але штраф знизили.

Amazon
Фото: brandinside.asia

Американська компанія Amazon заплатить штраф за порушення санкцій США, введених проти Росії через анексію Криму. Amazon протягом семи років продавала товари в Крим, незважаючи на заборону американського уряду. Про штраф стало відомо з документів американського держказначейства. Там, зокрема, зазначається, що протягом 2011-2018 років Amazon надавала товари і послуги жителям Криму, Ірану і Сирії, хоча щодо цих країн США ввели санкції. Також Amazon обслуговувала клієнтів, які фігурують в санкційних списках або працюють в дипмісіях Ірану, Північної Кореї та Куби. Amazon провела сотні транзакцій в обхід санкцій на загальну суму близько $269 000.

Повідомляється, що транзакції стали можливі через некоректну роботу автоматичної скринінгової системи Amazon, яка перевіряє транзакції на правову відповідність. Наприклад, в полі "адреса" вказувалася неправильна назва регіону - "Yalta, Krimea" замість "Yalta, Crimea". Спочатку планувалося, що компанія заплатить штраф понад мільйон доларів, але оскільки Amazon добровільно повідомила про порушення, Мінфін США знизив суму штрафу, передає "ASPI".

Amazon - американська компанія, найбільша в світі на ринках платформ електронної комерції. Оборот - 247,11 мільярдів доларів. Засновник і власник - мільярдер Джефф Безос.

Раніше повідомлялося, що Рада безпеки країн Євросоюзу продовжила економічні санкції щодо Росії ще на півроку. Таким чином, згідно з останнім рішенням Радбезу, санкції продовжені до 31 січня 2021 року.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини