«Альо, шеф! Усе пропало!» – візит журналістів викликав паніку в санаторії Укрпрофоздоровниці

28.09.2018 12:56

Укрпрофоздоровниця фактично монополізувала водопостачання в курортному селищі Поляна Закарпатської області. Адже саме на цю організацію виписане право власності на єдиний водогін, який кілька разів змінював господарів і зрештою нібито був проданий санаторію «Сонячне Закарпаття». Та у самому санаторії поспілкуватися з керівництвом виявилось складно.

Майже всі кабінети виявились зачиненими. Не захотів надати документи й головний бухгалтер санаторію, посилаючись на керівництво. А найбільше протестував проти інтерв'ю колишній головний лікар Іван Немеш. До речі, це саме його підпис стоїть у документі про купівлю водогону.

Пан Немеш під час зустрічі з журналістами телефонував таємничому «Славіку», очікуючи від того вказівок, як поводитись, а пізніше, посилаючись на нього, вимагав, аби знімальна група звільнила кабінет. Та зрештою, всупереч наказу Славіка, колишній головний лікар таки поспілкувався зі «СтопКором».

Втім наявність угоди про передачу водогону у власність громади пан Іван заперечує: «Я водогін ніколи б не віддав». Крім того, екс-головлікар стверджує, що об’єкт нібито був куплений у фірми Курортрембуд у Поляні. Цікаво, що за документами купівлі-продажу, продавцем виступило об’єднання ЗакарпатКурорт. Дійсно, кому яка різниця, якщо всі ці підприємства – філії Укрпрофоздоровниці? Тож виходить як у відомому фільмі: «сам п’ю, сам гуляю, сам стелюся, сам лягаю».

Більше про це – у новому відеоматеріалі:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини