Активісти звернулись до українського інвестиційного гіганта з питанням щодо майна профспілок

29.01.2021 21:48

ГО «Стоп корупції» звернулась до найбільшої інвестиційної компанії України Dragon Capital із питанням щодо ймовірних оборудок із профсіплковими організаціями. Відповідну інформацію надав ГО анонімний викривач корупції.

Фото: СтопКор

«Нам стало відомо про можливу причетність інвестиційної компанії Dragon Capital до приватизації санаторно- курортних комплексів, належних Федерації професійних спілок України, що супроводжується умисним зниженням цін таких комплексів», – йдеться у зверненні.

В організації просять інвестиційного гіганта відповісти на ряд запитань:

  1. Чи є нерухоме майно, що перебуває у власності Федерації профспілок України, інвестиційно привабливими?
  2. Чи має інвестиційна компанія Dragon Cаpital наміри набути у власність нерухоме майно, що перебуває у власності Федерації профспілок України, зокрема Будинок Профспілок на Майдані Незалежності, Mіжнародний центр культури і мистецтв (Жовтневий Палац), ресторанний комплекс на Трухановому острові, будівля на Контрактовій площі, 10, учбово-спортивна база "Святошин", санаторій "Жовтень" у Конча-Заспі, санаторії в Ірпені, Одесі, Куяльнику?
  3. Чи використовує інвестиційна компанія Dragon Capital будь-які методи, спрямовані на зниження вартості нерухомого майна Федерації профспілок України? Якщо так, то які саме?

Довідково:

Dragon Capital — найбільша інвестиційна компанія України, яка працює в сфері інвестицій та фінансових послуг; надає повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг, приватних інвестицій, управління активами інституційних, корпоративних і приватних клієнтів.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини