Активісти змусили «Київавтодор» зайнятися розміткою на небезпечному перехресті

Пильність активістів «Стоп корупції» викликала повагу в «Київавтодорі». Столичні активісти та журналісти Володимир Чеславський та Сергій Кармаза змогли привернути увагу всіх служб до перехрестя з нерегульованим переходом у самому центрі столиці. За заявами активістів дорожники одразу включили нанесення розмітки у графік робіт як невідкладне.

У центрі Києва забули обладнати розміткою нерегульований перехід
У центрі Києва забули обладнати розміткою нерегульований перехід Фото: СтопКор

Нерегульований перехід біля Батьківщини-Матері та найбільшого прапора України є небезпечним для життя пішоходів. Там забули нанести «зебру» після ремонту дороги. Як ввели в експлуатацію цю частину дороги без належної розмітки – незрозуміло.

Про це заявив очільник Шевченківського районного у місті Києві підрозділу ВГО «Стоп корупції» Володимир Чеславський.

«На цьому переході автомобіль може збити людину без будь-яких наслідків. Адже, за рішенням Верховного Суду, пішохід має лише тоді перевагу перед авто, коли він іде "зеброю"», — зазначив активіст і журналіст.

Він показав небезпечне перехрестя у репортажі, чим звернув увагу столичних комунальників на прогалини в благоустрої столиці.

Також столичні активісти ВГО «Стоп Корупції» направили запит до «Укравтодору» та «Київавтодору», а також до комунальників.

«Державне агентство автомобільних доріг України у межах компетенції розглянуло ваш запит 06.12.2021 No 01.12 стосовно надання інформації про проведені ремонтні роботи на перехресті вулиці Старонаводницької та бульвару Дружби Народів у м. Києві та повідомляє.

Відповідно до статей 16 та 17 Закону України «Про автомобільні дороги» вулиці і дороги міст та інших населених пунктів знаходяться у віданні органів місцевого самоврядування і є комунальною власністю, а управління їх функціонуванням та розвитком здійснюється органами місцевого самоврядування, у віданні яких вони знаходяться», — зазначено у відповіді «Укравтодору».

Також Володимир Чеславський зустрівся з відповідальними представниками ШЕУ.

У відповідальному за цю ділянку дороги шляхово-експлуатаційному управлінні з ремонту та утримання автомобільних шляхів та споруд на них Печерського району – комунальному підприємстві «Київавтодор» відреагували на запит керівника Шевченківського районного осередку організації в столиці. Комунальники пообіцяли, що розмітка на проблемному перехресті буде включена як термінова в графік робіт.

«Вказаний недолік буде усунуто за настання сприятливих погодних умов», — зазначено в офіційній відповіді Чеславському.

ШЕУ Печерського району відповіли на звернення столичного активіста
ШЕУ Печерського району відповіли на звернення столичного активіста Чеславського Фото: СтопКор

Як зазначив активіст, для нанесення розмітки  потрібна температура не нижче +5 градусів за Цельсієм та прогріте сонцем дорожне покриття.  Саме тоді  ці роботи будуть негайно виконані.

Так вдалий репортаж і громадська робота допомогли швидко отримати реакцію місцевої влади.

«Ми продовжуємо наш моніторинг стану доріг та якості ремонту, – заявив Володимир Чеславський. — Від нас залежить, у якому місті ми будемо жити».

Нагадаємо:
  • Як раніше повідомляв «СтопКор», мер Києва Віталій Кличко підписав розпорядження про проведення громадської експертизи діяльності КМДА лише після низки наполегливих звернень столичних активістів ВГО «Стоп корупції» до столичної мерії, а також скарг на бездіяльність мера Президенту та Прем’єр-міністру України. Володимир Чеславський розповів: розпорядження Кличка підписано 7 жовтня — через два місяці після запиту, хоча за процедурою мало б бути видане у семиденний термін.
Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини