Активісти зафіксували десятки порушень умов карантину в магазинах «Епіцентр» та «Леруа Марлен»

06.04.2020 17:19

Жорсткі протиепідемічні заходи чи штучна монополія для олігархів? «Епіцентр», «Леруа Марлен» та інші гіпермаркети наживаються на карантині. Як переконалися журналісти, торгові центри відпускають товари не першої необхідності офлайн, а скупчення людей у чергах до кас «Епіцентру» наражає відвідувачів на смертельну небезпеку. Докладніше про це – у матеріалі Алли Легези.

«Їм можна, а нам чому ні?» — вочевидь подумали в інших будівельно-господарських гіпермаркетах. Зокрема, в «Леруа Марлен» так само спочатку продавали тільки онлайн товари не першої необхідності, а потім, як зафіксував «Стопкор», стали відпускати будь-які товари усім охочим.

І хоч черги в магазині не такі, як в «Епіцентрах», але правил карантину не дотримуються й тут.

Адміністрація столичного гіпермаркету не змогла пояснити, чому ж на касах відпускають товари не першої необхідності. Та все ж пообіцяли виправити ситуацію. Попри прохання, пресслужба «Леруа Марлен» із редакцією не зв'язалася.

Проте вдалося зустрітися із керівником департаменту зв'язків із громадськістю мережі «Епіцентр», де порушень «Стопкор» зафіксував найбільше.

«Дійсно, є обмеження. Ми не маємо торгувати речами не першої необхідності. Ми дуже вам вдячні, що повідомляєте нам. Ми одразу на це реагуємо та одразу блокуємо такі випадки. Ми повідомили всім нашим директорам у кожному регіоні України, що продаємо лише товари першої необхідності. Усе інше можна замовити онлайн», – запевняє представниця мережі Юлія Чудновець.

Представниця мережі переконує: торгують будматеріалами лише онлайн

За словами Юлії, всі люди, яких журналісти на власні очі бачили на касах із будматеріалами, — це клієнти, які придбали товари в інтернет-магазині та заїхали забрати їх із відповідного відділу гіпермаркету.

Хоча самі покупці стверджують: купують і обирають речі на місці. І репортери це теж зафіксували у рамках експерименту. Чому гіпермаркети досі відкриті для всіх відвідувачів — відповідальна за зв’язки з громадськістю пояснює… скупченням людей у центрах видачі товарів, придбаних онлайн.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини