Активісти транспортного Майдану закликали нардепів розслідувати мільйонні махінації “Укрзалізниці”

05.06.2020 10:00

Порушення ухвали суду, сумнівні тендери на сотні мільйонів гривень та фактичне знищення відомчих лікарень – в останні місяці «Укрзалізниця» просто загрузла в постійних гучних скандалах. Чому очільник відомства Іван Юрик ховається від журналістів? Та на чиєму боці насправді грає міністр Криклій? Більше про це – у матеріалі Марії Гураль.

Ще один епізод, який не можна оминути увагою – скандальна історія з директором з економіки та фінансів «Укрзалізниці» Андрієм Рязанцевим, якого звільнили з посади. Це сталося в один день із публікацією на нашому ютуб-каналі відео, де чоловік, схожий на посадовця, б’є в обличчя Наталію Ночвай – колишню цивільну дружину чиновника.

За словами самої жінки, побиття відбувалися регулярно, кожні два тижні.

«Якщо я десь у ресторані відверну очі або подивлюсь навколо, то одразу по приїзду додому отримувала по голові. Перед торішнім Великоднем у мене був перший струс мозку та величезна шишка, яка перейшла на око», – згадує Наталія.

Наталія Ночвай Фото: скріншот

І це – лише невелика кількість прикладів скандальних історій довкола «Укрзалізниці». Причому прикладів розкрадання бюджетних коштів – чимало, особливо щодо тендерних закупівель.

Тож із цієї причини активісти звернулися й до депутатів комітету з питань транспорту та інфраструктури. А також продовжують пікетувати «Укрзалізницю», адже допоки жодної реакції та відповідей від установи немає.

До акції приєдналися лікарі з «Укрзалізниці» Фото: СтопКор

«Таке враження, що їм абсолютно все одно, що відбувається в їхній установі. Насправді активісти вказують на проблеми в тих чи інших органах. Так і тут: ми стояли, аби показати, що там іде обкрадання», – коментує керівник ГО «Стоп Нелегал» Денис Шинкаренко.

Сподіваємося, що керівник «Укрзалізниці» Іван Юрик усе ж таки набереться сміливості, перестане ховатися за зачиненими дверима й вийде до громадськості та ЗМІ з відповідями на численні запитання, які накопичилися за останні місяці. А ми й надалі продовжуємо стежити за ситуацією у галузі.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X