Активісти принесли до Кабміну тазик із цементом, з якого стирчать руки (фото)

22.01.2020 15:58

22 січня активісти ГО “Стоп корупції” вийшли на акцію протесту до Кабінету міністрів України з метою донести до представників влади “правду про монополію, яка захопила вітчизняний ринок цементу, що спричинило зростання цін на нерухомість”. Про це з місця події повідомила журналістка Наталія Дігтяр.

Люди виступили проти монополізації ринку та здорожчання цін на житло Фото: СтопКор

За словами мітингарів, запровадження антидемпінгового мита, яке було введене на початку року, значно обмежує права частини бізнесу у цій сфері.

"Неконтрольоване зростання цін на цемент та знищення конкуренції стали чи не першими та єдиними факторами підвищення вартості нерухомості. Водночас експортна вартість цементу та ціна на внутрішньому ринку суттєво відрізняється, до прикладу, коли експорт коштує 900 грн/т, то для українців той самий цемент коштуватиме від 2400 грн/т", – наголосили вони.

Фото: СтопКор

Крім того, протестувальники влаштували перфоменс та поставили перед будинком уряду мішки, а також тазик із цементом, з якого стирчать пластикові руки.

Фото: СтопКор

“Руки, які стирчать з цементу, символізують те, що Міністерство економічного розвитку та міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі на чолі з Миловановим погрузли в цьому цементному скандалі”, – зазначили вони.

Як повідомляв СтопКор раніше, 21 січня активісти ГО "Стоп корупції" провели акцію протесту під стінами Антимонопольного комітету через монополізацію цементного ринку та незаконне введення антидемпінгового мита на імпортований цемент на територію України.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини