Активісти познайомили уряд з «піратами» Дунайського пароплавства

Правозахисники «Стоп корупції» провели акцію протесту під будівлею КМУ через бездіяльність Міністра інфраструктури Владислава Криклія. Міністр ігнорує проблеми Українського Дунайського пароплавства, зокрема, факти, які свідчать про те, що новий очільник Олексій Хомяков веде УДП до знищення. Мітингарі передали членам Кабінету Міністрів звернення з вимогою зупинити знищення останнього державного пароплавства України.

Протест під Кабміном, 4 червня Фото: СтопКор

Учасники акції роздавали під КМУ листівки, у яких мінстр Криклій, в.о.керівника Дунайського пароплавства, та його новопризначений заступник Кравцов представлені піратами, які грабують пароплавство.

«Це люди, з якими можна знімати кіно і назвати його «Пірати Дунайського пароплавства». Головним сценаристом фільму є безпосередньо міністр Криклій, який виконує головну роль, та пан Хомяков і його команда… Це команда, до якої входять сам Хомяков, Андрій Кравцов та Олександр Кравченко», – наголосили учасники акції.

Фото: СтопКор

Активісти розказали, що фірми Кравцова винні УДП мільйони. Юристи УДП відстоюють позицію пароплавства, щоб повернути борги Кравцова, а сам Кравцов працює заступником голови Дунайського пароплавства.

Учасники акції заявили, що міністр Криклій був поставлений очільником відомства для привнесення позитивних реформ. Натомість в результаті міністерство під керівництвом Криклія починає «тонути» через такі корупційні скандали.

Фото: СтопКор
Активісти передали звернення та листівку до посадовців Кабміну Фото: СтопКор

Протести громадськості тривають кілька тижнів. Мітингувальники вимагають провести перевірку щодо конфлікту інтересів керівництва УДП, оприлюднити результати аудиту на підприємстві, а також звільнити Хомякова і захистити інтереси держави і співробітників пароплавства.

Минулого тижня під час масової акції протесту Генеральний директор Директорату річкового та морського транспорту Ярослав Ілясевич заявив, що міністр інфраструктури Владислав Криклій розглядає питання, пов’язані з керівництвом Українського Дунайського пароплавства.

Однак сьогодні активісти задались логічним запитанням – коли ж будуть результати розгляду та чи принесе це бодай якийсь прогрес у справі.

Ілясевич заявляв про контроль, то в чому він проявляється? - Активісти Фото: СтопКор
Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини