Активісти під «Укрзалізницею» звернулись до голови Наглядової ради Шевкі Аджунера через корупцію на підприємстві

15.06.2020 17:16

15 червня у столиці активісти різних громадських організацій, серед яких ГО «Стоп нелегал», ГО «Народ проти корупції» та ГО «Стоп корупції», звернулись до голови наглядової ради «Укрзалізниці» Шевкі Аджунера з проханням звернути увагу на корупційні дії в.о. голови правління підприємства Івана Юрика.

Фото: СтопКор
Фото: СтопКор

«Ми хочемо привернути увагу керівництва «Укрзалізниці» та громади до таких персонажів, як Іван Юрик, який на тендерах виводить величезні кошти. За нашими підрахунками, держава вже втратила близько 80-100 мільйонів гривень – ці гроші пішли Юрику в кишеню. Ми хочемо привернути до цієї проблеми увагу Наглядової ради «Укрзалізниці» на чолі з Шевкі Аджунером, яка має стежити за тим, щоб підприємство працювало правильно і на ньому не відбувалось розкрадання коштів. Скільки ми тут уже стоїмо – жодної реакції. Ми громадяни, які сплачують податки до бюджету України на утримання державних підприємств, і ми просимо нарешті звернути увагу на нас! Юрик і досі на своєму робочому місці, причому жодного разу не вийшов для пояснень. Ми будемо стояти тут доти, доки на нас не звернуть увагу», – заявив очільник ГО «Стоп нелегал» Денис Шинкаренко.

Фото: СтопКор

Після чого активісти почали скандувати «Юрик, вийди до народу!» та «Ні» чорним тендерам!».

Зазначимо, у цей же день біля філії «Центру забезпечення виробництва» АТ «Укрзалізниця» відбулась ще одна акція протесту. Нещодавно призначеного на посаду Юрія Шиганова активісти звинуватили у черговій корупційній схемі.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини